Zachęcamy do uczestnictwa w prezentacjach Fujitsu podczas „Eurofiling Conference”, która odbędzie się w dniach 17-19 czerwca 2019 r. we Frankfurcie.
 
  • Nasza pierwsza prezentacja, wykonana dnia 18 czerwca (o godz. 11:00-11:30) przez Eugeniusza Tomaszewskiego, skupi się na tematyce automatycznego tworzenia instancji XBRL poprawnych w odniesieniu do asercji zdefiniowanych w taksonomii
  • Prezentacja „Efektywne podejście do zapewniania jakości danych” wygłoszona również dnia 18 czerwca (o godz.11:30-12:00) przez Sebastiana Lewickiego, skoncentruje się na zagadnieniu jak w łatwy i przyjazny dla użytkownika biznesowego sposób podejść do tematu zapewnienia jakości danych, jak wykorzystać walidację XBRL w tym procesie i w jaki sposób stworzyć Formuły XBRL bez konieczności posiadania dogłębnej wiedzy na temat specyfikacji XBRL.  

Konferencja Eurofiling to doskonała platforma wymiany informacji oraz doświadczeń na temat implementacji projektów XBRL w Europie oraz nowych wyzwań jakie stoją przed regulatorami, instytucjami raportującymi oraz dostawcami oprogramowania w świetle nowych regulacji prawnych w zakresie sprawozdawczości nadzorczej.

Dowiedz się więcej i zarejestruj się już dziś >

Do zobaczenia na konferencji !