Miło nam poniformować, iż Fujitsu podobnie jak w latach ubiegłych, jest jednym ze sponsorów konferencji Data Amplified, która 13-15 listopada 2018 odbędzie się w Dubaju.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska wystawienniczego, aby przedyskutować z naszymi ekspertami jak skutecznie i efektywnie podejść do implementacji projektu XBRL.

W międzyczasie zachęcamy do odwiedzenia naszych dedykowanych stron XBRL, gdzie uzyskacie Państwo dostęp do informacji na temat naszych usług konsultingowych oraz najnowszych rozwiązań XBRL firmy Fujitsu, które pomogą Państwu w procesie raportowania w XBRL i Inline XBRL w Państwa organizacji, rozszerzając odpowiednio o nasze rozwiązania obecną infrastrukturę IT.

Więcej informacji na temat konferencji dostępnych jest na stronie: https://www.dataamplified.org/.


Zachęcamy do uczestnictwa w prezentacji Fujitsu podczas sesji "Innowacje w raportowaniu", która będzie miała miejsce w czwartek 15 listopada między 13:30 - 15:45.

Sesja Fintech, Regtech, Xtech Track, będzie poświęcona nowym technologiom, które powodują zmiany w usługach finansowych oraz w jaki sposób najlepiej je wykorzystać.

Nasza prezentacja, wykonana przez Eugeniusza Tomaszewskiego, skupi się na tematyce automatycznego tworzenia instancji XBRL poprawnych w odniesieniu do asercji zdefiniowanych w taksonomii. Dowiedz się więcej >

Do zobaczenia w Dubaju!