EN

Inżynier Wsparcia Sprzedaży - Rozwiązania Finansowe/Technical Pre Sales Support Engineer

Miejsce pracy : Kraków, Poland

Obszar : Region EMEA

Obszary zatrudnienia : Wsparcie techniczne Działu Sprzedaży w dostawie rozwiązań dla sektora finansowego

Rodzaj zatrudnienia : Full Time

Opis stanowiska:

Poszukujemy Inżyniera Wsparcia Sprzedaży - osoby, która dołączy do naszego zespołu odpowiedzialnego za negocjacje z klientami, prezentację, promocję i dostawę naszych rozwiązań dla sektora finansowego.

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie prezentacji i opracowań marketingowych
  • Prezentacja oprogramowania
  • Analiza zapytań przetargowych
  • Analiza wymagań klienta, w tym bezpośrednia komunikacja z klientem
  • Przygotowanie ofert produktowych, koordynacja prac innych członków zespołu współpracujących w ramach przygotowania oferty
  • Współpraca z działem produkcji w zakresie specyfikacji wymagań klienta i oszacowania złożoności projektu
  • Negocjacje z klientami

Wiedza i umiejętności:

  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w piśmie i mowie (B2/C1)
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i adaptacji do środowiska
  • Wysoka komunikatywność oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Dyspozycyjność w zakresie podróży służbowych

Dodatkowe atuty

  • Doświadczenie w pracy dot. ofertowania oprogramowania komputerowego
  • Znajomość dowolnych języków programowania
  • Znajomość języka francuskiego lub niemieckiego na poziomie (B2)
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Doświadczenie w pracy w projektach wdrożeniowych

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Ciekawe i ambitne projekty (w tym R&D)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość rozwoju kariery w stabilnej firmie o mocnej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny

Prosimy przesłać list motywacyjny oraz CV na adres: jobs@fqs.pl

Please add following statement: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych DZ.U. nr 133, poz. 883).

We kindly inform that we will contact the selected candidates only.